Magazyny na wynajem w Trójmieście – wygodne rozwiązanie dla firm i osób prywatnych

Brakuje Ci miejsca na przechowywanie rzeczy sezonowych? Nie masz co zrobić poza sezonem ze swoim rowerem, rolkami, nartami, sankami, meblami ogrodowymi itd.? A może prowadzisz własną firmę i poszukujesz bezpiecznej przestrzeni magazynowej do przechowywania towaru, dokumentów czy materiałów reklamowych? Magazyny samoobsługowe to idealne miejsce zarówno dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego.

Wynajem powierzchni magazynowej w Trójmieście

Dla mieszkańców Trójmiasta dostępne są dwa oddziały Less Mess Storage – jeden w Kowalach, a drugi w Rumi. Pierwszy z nich znajduje się przy ulicy Energetycznej 13 – jest to jeden z największych self storage w Polsce. Zlokalizowany jest on w okolicy autostrady A1 oraz obwodnicy – między dwoma węzłami. Oddział w Kowalach znajduje się w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Gdańska. W obiekcie znajduje się duża strefa rozładunkowa, z łatwością przechowasz tam łodzie oraz części jachtowe. Aby dowiedzieć się więcej na temat magazynów samoobsługowych Less Mess Storage w Trójmieście zapraszam do odwiedzenia strony internetowej https://www.lessmess.storage/self-storage-trojmiasto/.

W Less Mess Storage z powodzeniem przechowasz zarówno rzeczy sezonowe, meble w trakcie remontu, ważne rzeczy w trakcie wyjazdu, jak także towar czy dokumenty – gdy posiadasz własną firmę. Jeśli prowadzisz sklep internetowy, możesz potraktować self storage jako swój magazyn. Jeśli natomiast prowadzisz sklep stacjonarny, możesz potraktować magazyny samoobsługowe jako dodatkowe miejsce do przechowywania, dzięki czemu nie będziesz musiał opłacać dużego lokalu w centrum miasta czy innej, dobrej dla sklepu stacjonarnego lokalizacji, który zwykle wiąże się z wysokimi kosztami utrzymania.

Wynajem magazynu self storage – czemu warto? Magazynowanie towarów na najwyższym poziomie

W Less Mess Storage panują optymalne warunki do przechowywania, a każde pomieszczenie magazynowe zabezpieczone jest nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa. W zależności od potrzeb możesz wybrać odpowiedni dla siebie rozmiar pomieszczenia. Jeśli nie potrafisz oszacować jaki metraż będzie dla Ciebie najlepszy, poproś o pomoc pracownika Less Mess Storage. Na podstawie wieloletniego doświadczenia doradzi Ci jaka przestrzeń będzie dla Ciebie optymalna. 

Umowę z Less Mess Storage możesz podpisać na tydzień, miesiąc lub czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. Less Mess Storage wystawi Ci za wynajmowaną przestrzeń fakturę VAT, którą będziesz mógł wliczyć w koszty firmowe. 

Jeśli prowadzisz sklep internetowy – bez obaw będziesz mógł pozostawić przygotowaną w Less Mess Storage przesyłkę pod opieką pracownika firmy, który wyda ją kurierowi, a Ty nie będziesz musiał tracić na to swojego czasu. Magazyny self storage to bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak również firm. Dostęp do wynajmowanej przestrzeni będziesz miał 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *