Dlaczego warto zainwestować w nowe mieszkanie w Zabrzu? Znany deweloper odpowiada

Rynek nieruchomości dynamicznie się zmienia, a każdy, kto planuje zakup własnego gniazdka, powinien te zmiany śledzić. W ostatnich latach na deweloperskiej mapie coraz silniej zaznacza się Zabrze. Zarówno centrum, jak i dzielnice są sukcesywnie przebudowywane, a miasto zyskuje nowe oblicze. Wszystko to sprawia, że staje się coraz atrakcyjniejszym miejscem do życia dla młodszych i starszych. Co na ten temat sądzi znany deweloper? Odpowiadamy.

Zabrze przyciąga jak magnes

Śląsk raczej nie kojarzy się z terenami zielonymi i rekreacyjnymi zakątkami. Z roku na rok jego krajobraz bardzo się zmienia. Czy wiesz, w którym ze śląskich miast 60% obszaru zajmują tereny zielone? Odpowiedź może zaskoczyć: w Zabrzu. Miejscowość przecinana jest pięknymi zakątkami i znajduje się w niej wiele skwerów, w których można odpocząć od tętniącego życiem wielkomiejskiego krajobrazu. Wszyscy, którzy lubią aktywnie pożytkować energię, bez wątpienia docenią też rozbudowaną sieć ścieżek rowerowych i długie trasy spacerowe. 

Miasto rozwija się również w sektorze kulturalnym, a jego mieszkańcy mogą regularnie korzystać z takich obiektów jak: kompleks basenowy Aquarius z saunami, kino Roma, Multikino, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Dom Muzyki i Tańca, Sztolnia Królowa Luiza, Teatr Nowy czy Filharmonia Zabrzańska. Zmodernizowane centrum przesiadkowe, przebudowane ścieżki rowerowe, rozbudowana infrastruktura związana z elektromobilnością i doskonałe skomunikowanie z innymi miastami aglomeracji ułatwiają z kolei podróżowanie po okolicy i w dalsze zakątki Polski.

Dlaczego warto kupić mieszkanie z rynku pierwotnego w Zabrzu?

Patrząc na walory miasta, trudno się dziwić, że przyciąga ono nowych mieszkańców. Trend ten wykorzystują deweloperzy, którzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom współczesnych lokatorów. Jednym z nich jest dom100, o którego nowych mieszkaniach w Zabrzu możesz przeczytać tutaj: https://dom100.eu/nieruchomosci-zabrze/mieszkania/.

Inwestycje deweloperskie w centrum i w dzielnicy Grzybowice wyróżniają się nowoczesnością, przemyślaną architekturą i doskonałą lokalizacją. Podążając za trendami XXI w., na terenie osiedli zadbano o ekologiczne systemy, czyli m.in. stacje do ładowania pojazdów elektrycznych i fotowoltaiczne panele. Oczywiście nie zapomniano również o wygospodarowaniu miejsca na parking i estetycznym zagospodarowaniu części wspólnych. Co ważne, do każdej nieruchomości przynależy albo balkon albo ogródek.

Wszystkie nowe nieruchomości w Zabrzu od dom100 zostały zaprojektowane przez doświadczonych architektów, dzięki czemu mają przemyślane układy. Są też wykończone w podwyższonym standardzie deweloperskim, co oznacza, że nabywcy niemal bezzwłocznie mogą przystąpić do urządzania pomieszczeń zgodnie z osobistym gustem. Brzmi jak spełnienie marzeń? 

Nowe mieszkania na sprzedaż w Zabrzu – wysoki standard i dogodna lokalizacja

Oprócz tego, że apartamenty na sprzedaż w Zabrzu od dom100 są warte uwagi ze względu na walory architektoniczne, nie rozczarowują też usytuowaniem. Jeden z kompleksów mieści się w centrum, a drugi w dzielnicy Grzybowice. Obie inwestycje łączy atrakcyjność lokalizacji – osiedla są umiejscowione nieopodal szkół i przedszkoli oraz punktów handlowo-usługowych. Mieszkańcy mają też łatwy dostęp do ośrodków sportowo-rekreacyjnych i kulturalno-rozrywkowych. Do wielu miejsc można z łatwością dotrzeć pieszo lub na rowerze, a w nieco dalsze zakątki bezproblemowy transport zapewnia komunikacja miejska. Zmotoryzowani mieszkańcy docenią bliskość zjazdów na autostrady i DTŚ oraz węzły największych tras w aglomeracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *